Przeszkoliliśmy ekspedientów Społem Praga Południe

Skuteczny eko-doradca i sprzedawca – pod takim hasłem odbyło się poprowadzone przez trenerów Akademii Biokuriera szkolenie dla ekspedientów sklepów sieci SPOŁEM PRAGA POŁUDNIE

spolem-praga-poludnie-szkolenie

Przedstawiciele sieci dostrzegają konieczność poszerzania wiedzy personelu sprzedającego na ten temat. Stąd pomysł na to, aby w okolicach ?ekowysp? dostępni byli ekorodacy potrafiący doradzić klientom podczas dokonywania zakupów.

Podczas szkoleń przeprowadzonych przez Karola Przybylaka i Adama Turowca z Akademii Biokuriera uczestnicy mieli okazję zapoznać się z informacjami z zakresu:

  • Rozpoznawania żywności ekologicznej
  • Prezentacji różnic pomiędzy produktami BIO a konwencjonalnymi
  • Omówienia najważniejszych argumentów przemawiających za wyborem żywności ekologicznej
  • Ćwiczeń praktycznych z technik sprzedażowych i argumentacji przydatnej podczas sprzedaży ekoproduktów
  • Prezentację skutecznych i nienachalnych metod doradzania klientom

Każdy z uczestników szkolenia otrzymał przydatne, podręczne ?ściągawki? z najważniejszymi informacjami oraz zaświadczenie o udziale w zajęciach.

akademia-bk-materialy-szkoleniowe

ADAM TUROWIEC ? właściciel agencji marketingowej, posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie marketingu internetowego. Prowadził także własny startup w branży produktów ekologicznych i tradycyjnych.

KAROL PRZYBYLAK ? redaktor naczelny i wydawca czasopisma i portalu ?Biokurier.pl?, w branżę żywności ekologicznej obserwuje i analizuje od 2006 roku. Oprócz działalności dziennikarskiej zajmuje się wsparciem i doradztwem marketingowym dla firm.